Skupina MU |Fotbalový tým MU vyhrál High-tech Cup

12

8. ledna v 15:00 se na fotbalovém hřišti parku Binjiang Shuiyun konalo finále High-tech Cupu v osmičlenném fotbale, kde MU Group hrála proti veteránovi a krutému nepříteli Huali Hydraulic.
Sportovci se koupou v teplém zimním slunci a cválají na hřišti s fotbalem ve špičce, skákají a kutálejí se.Jaká žhavá scéna! Během pouhých 5 minut od zahájení využila skupina MU přímý kop z předního pole k prolomení prvního gólu;Hráč 86 využil příležitosti a v prvních 35 minutách zvýšil na 2:0 prudkou střelou z těsné blízkosti.
Druhá strana se chopila každé příležitosti k brejku a nedala se překonat a hned v úvodu druhého poločasu vedla na 2:1;V 54. minutě využil hráč 86 příležitosti kickballu a dvakrát skóroval, přičemž skóre bylo rozšířeno na 3-1;Druhý tým se dotáhl a skóre bylo okamžitě 3:2.Změna skóre prověřila nejen fyzickou sílu každého hráče, ale také psychiku všech, což byla soutěž soutěžního ducha.Pokračovali jsme v udržování skóre díky včasné změně a spolupráci na propojení.
3 4

Závěrečným hvizdem rozhodčího MU Group konečně prolomila kouzlo druhého místa.Deset let broušení meče, konečně tvoříme historii!Dnešní park byl svědkem slávy MU a dnešní fotbalový stadion patří lidem z MU!
Fotbalisté MU před tím po čtyřech kolech nabité konkurence ve skupině nevzdali semifinále ani centimetr a hned v úvodu skórovali jako první;Po nerozhodném stavu 1:1 se zápas nakonec posunul do bezprecedentních 8 kol penaltového rozstřelu, ve finále těsně porazil opak 7:6.
5
Fotbalový tým MU byl založen v roce 2004 a fotbalová asociace byla založena v roce 2012. S více než 20 členy se skupina již řadu let účastní ligy sponzorované fotbalovou asociací Ningbo.Zápasy jsou nádherné a rok od roku jde o pokroky a vyhrálo třetí místo v High-tech Cupu, třetí a druhé místo v Happy Cupu.
Letošní rok se také kryje s 20. výročím Skupiny MU.Šampionát je nejen nejlepší poctou 20. výročí, ale také vzpruhou ke „100 dnům tvrdé práce“.Vítězství přijde pozdě, ale nikdy nebude chybět.Bojující MU lidé vždy poběží na cestě, aby vyhráli!
Skupina MU vždy přikládala velký význam sportovní kultuře a zdraví kolegů a prosazovala „MU ve sportu“.Kromě fotbalového klubu zřizujeme také basketbalový klub, badmintonový klub, frisbee klub, taneční klub, běžecký klub atd., čímž vytváříme dobré podmínky pro kolegy, aby „žili přes 102 let“ s dostatečnou garancí financování a zdravým organizačním systémem.